Uz Augšu
Menu
Imago Par Mums

Ideja. Plāns. Rezultāts.

Kopš 2012.gada mēs aktīvi nodarbojamies ar dažāda veida audiovizuālo pakalpojumu sniegšanu, to skaitā:

- Pasākumu un klipu filmēšanu,
- Montāžu,
- DVD un Blu-Ray rakstīšanu,
- Grafisko video veidošanu.

Lai arī Imago Studios Latvia darbības laiks ir salīdzinoši īss, tās darbinieki pirms tam ir strādājuši ar video filmēšanu, montāžu un televīzijas tiešraižu veidošanu.

Šī perioda laikā esam paguvuši strādāt gan ar lieliem uzņēmumiem kā ROSME, Latvijas Radio, SIA Jumprava Koncerti, u.c., gan arī esam piesaistījušies daudziem mazākiem projektiem. Mums patīk projektu daudzveidība. Līdz šim esam izvēlējušies strādāt ar vairāku veidu filmēšanas aspektiem, piemēram: Interviju filmēšanu, Mūzikas klipu scenārija veidošanu, Filmēšanu un montāžu, Apskatu filmēšanu un intervēšanu, 2D un 3D grafiku veidošanu, kā arī Fotografēšanu un Fotogrāfiju pēcapstrādi.

Ja projekts tehnikas ziņā prasa vairāk resursu nekā pieejami mums, mūsu partneru lokā tiek iegūti papildus resursi. Pirms ķeramies klāt pie jebkura projekta, pirmais un pats svarīgākais uzdevums mums ir uzklausīt klienta vēlmes un saprast kādu gala rezultātu vēlas redzēt klients, tāpēc mēs priekšroku dodam tikties klātienē, lai vēlamo papildinātu ar savām idejām un skatījumu.

Jūsu idejas, mūsu rezultāts!

Imago Komanda

Uldis Greters

Uldis Greters

Video filmēšana
Artūrs Šulbergs

Artūrs Šulbergs

CEO, video filmēšana & montāža
Krists Luhaers

Krists Luhaers

Video filmēšana, grafiskā montāža